Prohlídky vinařství s degustací

Vinařství Vajbar Akce a klub Prohlídky vinařství s degustací

V reakci na vaše četné poptávky přicházíme s další novinkou - prohlídka vinařství spojená s krátkou, delší či VIP degustací - dle vašeho výběru. Tyto programy jsou určeny, narozdíl od degustačních večerů, pro jednotlivce či malé skupiny ve vypsaných termínech a časech. Pro větší skupinu je možné dohodnout individuální termín.

 

 

Prohlídky spojené s degustací (pouze "Velká prohlídka" )probíhají v termínu od 3. 6. do 23. 9. v areálu vinařství U vily 480, Zaječí vždy v pátek od 18:00 hod. Vstupenky si můžete koupit zde.

Na prohlídku můžete věnovat i dárkový voucher - termín si obdarovaný vybere sám. Voucher najdete zde.


Skupiny od 14 osob si mohou domluvit individuální termín dle své potřeby (nejméně týden předem)


Krátká prohlídka - je možné objednat pouze pro skupinu 14 osob

Prohlídka vinařství, výrobních prostor, ležáckého sklepa, degustačního sklepa, archivu a vinárny spojená s degustací čtyř vzorků vína - perlivé, bílé, růžové a červené (á 5 cl). Samozřejmostí je pramenitá voda a drobné neutralizační sousto. Během prohlídky budete zasvěceni do tajů vinařské výroby, prohlédnete si řízené kvašení, lisy, filtry, mlýnky i lahvovací linku. Nasajete atmosféru vinařského podniku a stanete se zasvěceným milovníkem vína. Přijeďte se podívat, jak lze skloubit moderní výrobu s vinařskou tradicí.

časová náročnost cca 40 min
cena 150 Kč/osobu
bonus: Při nákupu 3 a více lahví vám bude z výsledné ceny odečteno 150 Kč.

Velká prohlídka

Prohlídka vinařství, výrobních prostor, ležáckého sklepa, degustačního sklepa, archivu, vinárny a relaxační zóny spojená s degustací osmi vzorků vína - perlivé, 2 bílá, 2 růžová, 2 červená (á 5 cl) a jedno přírodně sladké (2 cl). K vínu ochutnáte naše domácí trhané maso. Samozřejmostí je pramenitá voda a chléb. Během prohlídky budete zasvěceni do tajů vinařské výroby, prohlédnete si řízené kvašení, lisy, filtry, mlýnky i lahvovací linku. Nasajete atmosféru vinařského podniku a stanete se zasvěceným milovníkem vína. Přijeďte se podívat, jak lze skloubit moderní výrobu s vinařskou tradicí.

časová náročnost cca 70 min
cena 300 Kč/osobu
bonus: Při nákupu 3 a více lahví vám bude z výsledné ceny odečteno 150 Kč.

VIP prohlídka - je možné objednat pouze pro skupinu 14 osob

Prohlídka vinařství, výrobních prostor, ležáckého sklepa, degustačního sklepa, archivu, vinárny a relaxační zóny spojená s degustací dvanáct vzorků vína - sekt, perlivé, 2 bílá, 2 růžová, 2 červená, family reserva, dvě vína z archivu (á 5 cl) a jedno přírodně sladké (2 cl). K vínu ochutnáte naše domácí trhané maso a škvarkovou pomazánku paní domu. Samozřejmostí je pramenitá voda a chléb. Během prohlídky budete zasvěceni do tajů vinařské výroby, prohlédnete si řízené kvašení, lisy, filtry, mlýnky i lahvovací linku. Nasajete atmosféru vinařského podniku a stanete se zasvěceným milovníkem vína. Přijeďte se podívat, jak lze skloubit moderní výrobu s vinařskou tradicí.

časová náročnost cca 100 min
cena 450 Kč/osobu
bonus: Při nákupu 3 a více lahví vám bude z výsledné ceny odečteno 150 Kč.

 


Chcete-li prohlídku pro skupinu, objednávejte na provozni@vinarstvivajbar.cz


Chcete přijet na delší dobu? Na velkou ochutnávku spojenou s posezením ve sklepě? I vás rádi uvivíde. Nabídku degustací najdete zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB