Akce a klub

Vinařství Vajbar Akce a klub

Vinařství Vajbar založilo pro znalce, obdivovatele a konzumenty kvalitních vín Klub milovníků vína Vinařství Vajbar. Členstvím v Klubu získáte nejen pravidelné aktuální informace o nabídce a novinkách na trhu a možnost degustovat širokou nabídku vín Vinařství Vajbar, ale také možnost ušetřit Vaše peníze. S členstvím totiž získáváte automaticky slevu nejméně 5% v eshopu na www.vinarstvivajbar.cz a ve Vinotéce Vinařství Vajbar v Rakvicích. Navíc si budete moci objednávat ještě více zvýhodněná vína a degustační sady určené členům Klubu.

Členství v Klubu je bezplatné a jednoduché, výhody jsou velké. Chcete slevy na vína a degustace ZDARMA? Přihlašte se a užívejte si.

Nabídka degustací

Podívejte se na jednotlivé degustace a vyberte si tu, která nejvíce vyhoví vašim požadavkům a naturelu vašich hostů.

Degustační klub

Bojíte se, aby vám neuteklo některé z vín, která dáváme na trh? Patříte mezi nadšené degustátory vín? Potom tu máme produkt přímo pro vás!

V každém roce připravujeme na trh více než 30 šarží vín. Některá jsou ve velmi omezených partiích, jiná z nových poloh nebo vyrobená zcela novými postupy.

Zkrátka stále je co ochutnávat a co poznávat.

Dárkové vouchery

Novinka v nabídce Vinařství Vajbar. Dárkové vouchery na prohlídku vinařství nebo vína z e-shopu dle výběru obdarovaného.

 

 

 

Prohlídky vinařství s degustací

V reakci na vaše četné poptávky přicházíme s další novinkou - prohlídka vinařství spojená s krátkou, delší či VIP degustací - dle vašeho výběru. Tyto programy jsou určeny, narozdíl od degustačních večerů, pro jednotlivce či malé skupiny ve vypsaných termínech a časech. Pro větší skupinu je možné dohodnout individuální termín.

 

Zážitkové vinařství

aneb vyrobte si vlastní víno.

Zažijte originální eventy ve Vinařství  Vajbar pro Vaše zaměstnance nebo hosty.

Doporučené ubytování

Jedete k nám na výlet nebo na degustaci či jinou akci? Níže najdete výběr nejbližších prověřených ubytovacích kapacit i s orientačními cenami. Přejeme příjemný pobyt a těšíme se na vás...

Přihláška do klubu

Chcete k nám do Klubu milovníků vína Vinařství Vajbar? Vyplňte formulář a jste tam.

Pravidla Klubu

Vinařství Vajbar založilo pro znalce, obdivovatele a konzumenty kvalitních vín Klub milovníků vína Vinařství Vajbar. Členstvím v Klubu získáte nejen pravidelné aktuální informace o nabídce a novinkách na trhu a možnost degustovat širokou nabídku vín Vinařství Vajbar, ale také možnost ušetřit Vaše peníze. S členstvím totiž získáváte automaticky slevu nejméně 5% v eshopu na www.vinarstvivajbar.cz, ve Vinotéce Vinařství Vajbar v Rakvicích, ve Vinném baru Zaječí a ve všech Prémiových vinotékách.  Navíc si budete moci objednávat ještě více zvýhodněná vína a degustační sady určené členům Klubu.

NOVINKA: Čím více utratíte, tím větší výhody dostanete. Sleva na e-shopu může být i VÍCE NEŽ 10% a doprava ZDARMA. Podrobnosti v pravidlech klubu.

 

Zaměstnání u Vajbarů

Hledáte práci či brigádu? Baví vás práce s vínem a lidmi? Pak jste tu správně!

Bonnie & Clyde sleva.

Jako výhradní vinný partner Hudebního divadla v Karlíně a jeho muzikálu Bonnie & Clyde vypisujeme odměnu pro návštěvníky muzikálu. Odměnou je jednorázová sleva ve výši 10% při nákupu nad 1 000 Kč.

Vánoční soutěž

Zasoutěžte si s námi o 2 vstupenky do Hudebního divadla Karlín, jehož jsme partnerem. V termínu od 12. do 17. 12. se objeví na FCB stránce Vinařství Vajbar stejná fotografie téhož v různé úpravě. Napište nám do zpráv, co je na fotografii. Hledáme nejen nejsprávnější, ale také nejvtipnější odpověď!

Svatomartinské

Zde budete nacházet aktuální informace k mladým a Svatomartinským vínům 2021. Vracejte se a nic vám neunikne.

Magnum

To nejlepší víno pro vás lahvujeme do láhví MAGNUM o objemu 1,5 l. Je to skvělý dárek, ale také ideální obal pro archivci a hlavně - jediná možnost jak ochutnat omezenou a jedinečnou partii vína.

V tuto chvíli jsou v nabídce tři partie MAGNUM vín:

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB