Voucher na velkou prohlídku

Vinařství Vajbar E-shop Dárky Voucher na velkou prohlídku

Dárkový voucher na prohlídku vinařství s degustací 300 Kč

Obdarujte zážitkem - prohlídkou vianřství spojenou s degustací vín. Degustace probíhají přes letní sezónu, na základě obdrženého kuponu si obdarovaný vybere konkrétní termín v e-shopu - při nákupu vstupenky použije kód z voucheru.

Na základě Vašeho nákupu obdržíte e-mailem číslovaný voucher, případně vouchery. Obdarovaný si poté vybere v e-shopu vstupenku na termín dle vlastního výběru. V posledním kroku objednávky pak do pole opíše kód z dárkového voucheru. Voucher je nutno vybrat vždy v celé hodnotě a je možné jej použít pouze jednou.

Každý pátek od 7.6. do 20. 9. 2024 probíhá ve Vinařství Vajbar komentovaná prohlídka vinařství spojená s degustací.

Prohlídka vinařství, výrobních prostor, ležáckého sklepa, degustačního sklepa, archivu, vinárny a spojená s degustací osmi vzorků vína - perlivé, 2 bílá, 2 růžová, 2 červená (á 5 cl) a jedno přírodně sladké (2 cl). K vínu ochutnáte naše domácí trhané maso. Samozřejmostí je pramenitá voda a chléb. Během prohlídky budete zasvěceni do tajů vinařské výroby, prohlédnete si řízené kvašení, lisy, filtry, mlýnky i láhvovací linku. Nasajete atmosféru vinařského podniku a stanete se zasvěceným milovníkem vína. Přijeďte se podívat, jak lze skloubit moderní výrobu s vinařskou tradicí.

časová náročnost cca 70 min

cena 300 Kč/osobu

bonus: Při nákupu 3 a více lahví vám bude z výsledné ceny odečteno 150 Kč.


Cena včetně DPH300 Kč
DostupnostSkladem
Možství ks

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB