Prohlídky vinařství s degustací

Vinařství Vajbar Akce a klub Prohlídky vinařství s degustací

V reakci na vaše četné poptávky přicházíme s další novinkou - prohlídka vinařství spojená s krátkou, delší či VIP degustací - dle vašeho výběru. Tyto programy jsou určeny, narozdíl od degustačních večerů, pro jednotlivce či malé skupiny ve vypsaných termínech a časech. Pro větší skupinu je možné dohodnout individuální termín.

 

 

Prohlídky spojené s degustací probíhají v termínu od 1. 3. do 31. 10. v areálu vinařství U vily 480, Zaječí v následujících dnech a časech:


pátek v 17:00 

sobota v 18:00

jiný termín pouze po předchozí domluvě (nejméně týden předem)

skupiny nad 14 osob si mohou domluvit individuální termín dle své potřeby (nejméně týden předem)


Krátká prohlídka

Prohlídka vinařství, výrobních prostor, ležáckého sklepa, degustačního sklepa, archivu, vinárny a relaxační zóny spojená s degustací čtyř vzorků vína - perlivé, bílé, růžové a červené (á 5 cl). Samozřejmostí je pramenitá voda a drobné neutralizační sousto. Během prohlídky budete zasvěceni do tajů vinařské výroby, prohlédnete si řízené kvašení, lisy, filtry, mlýnky i lahvovací linku. Nasajete atmosféru vinařského podniku a stanete se zasvěceným milovníkem vína. Přijeďte se podívat, jak lze skloubit moderní výrobu s vinařskou tradicí.

časová náročnost cca 40 min
cena 150 Kč/osobu
bonus: Při nákupu 3 a více lahví vám bude z výsledné ceny odečteno 150 Kč.

Velká prohlídka

Prohlídka vinařství, výrobních prostor, ležáckého sklepa, degustačního sklepa, archivu, vinárny a relaxační zóny spojená s degustací osmi vzorků vína - perlivé, 2 bílá, 2 růžová, 2 červená (á 5 cl) a jedno přírodně sladké (2 cl). Samozřejmostí je pramenitá voda, 100 g kvalitního sýru a drobné neutralizační sousto. Během prohlídky budete zasvěceni do tajů vinařské výroby, prohlédnete si řízené kvašení, lisy, filtry, mlýnky i lahvovací linku. Nasajete atmosféru vinařského podniku a stanete se zasvěceným milovníkem vína. Přijeďte se podívat, jak lze skloubit moderní výrobu s vinařskou tradicí.

časová náročnost cca 70 min
cena 300 Kč/osobu
bonus: Při nákupu 3 a více lahví vám bude z výsledné ceny odečteno 150 Kč.

VIP prohlídka

Prohlídka vinařství, výrobních prostor, ležáckého sklepa, degustačního sklepa, archivu, vinárny a relaxační zóny spojená s degustací dvanáct vzorků vína - sekt, perlivé, 2 bílá, 2 růžová, 2 červená, family reserva, dvě vína z archivu (á 5 cl) a jedno přírodně sladké (2 cl). Samozřejmostí je pramenitá voda, 100 g kvalitního sýru, 100 g kvalitní domácí klobásy a drobné neutralizační sousto. Během prohlídky budete zasvěceni do tajů vinařské výroby, prohlédnete si řízené kvašení, lisy, filtry, mlýnky i lahvovací linku. Nasajete atmosféru vinařského podniku a stanete se zasvěceným milovníkem vína. Přijeďte se podívat, jak lze skloubit moderní výrobu s vinařskou tradicí.

časová náročnost cca 100 min
cena 450 Kč/osobu
bonus: Při nákupu 3 a více lahví vám bude z výsledné ceny odečteno 150 Kč.
poznámka: tento program probíhá pouze ve specifikovaných termínech nebo při účasti nejméně 8 osob

Budeme rádi, když si pomocí přiloženého formuláře svou prohlídku předem objednáte.


Chcete přijet na delší dobu? Na velkou ochutnávku spojenou s posezením ve sklepě? I vás rádi uvivíde. Nabídku degustací najdete zde.

|

|

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB