Zaječské otevřené sklepy 18. 5. 2024

Vinařství VajbarO vinařství Kalendář akcí Zaječské otevřené sklepy

Přijďte si prohlédnout náš provoz v Zaječí a ochutnat vína posledních let. Připraveno bude více než 40 vzorků vín, včetně aktuálního championa Valtických vinných trhů, k ochutnání bude i celá řada 7 vín Frizzante ročníku 2023.

15:00 degustace a diskuze s majitelem vinařství - ochutnáme Ryzlink vlašský - TERROIR PÁLAVA, výběr z hroznů 2022 - Champion Valtických vinných trhů a držitel spousty medailí - dozvíte se, jak takové vyjímečné víno vzniká...

18. 5. od 10 do 19 hod vám zaječtí vinaři budou nabízet svá vína ve sklepích, ochutnat můžete na 200 vzorků vín. Čekají na vás i mužáci, cimbál či harmonika. Navíc večer od 20 do 24 hod můžete prožít krásné chvíle s vínem a hudbou.

19. 5. v neděli od 10 do 12 můžete ve vinařstvích nakoupit vína, která vás zaujala.


Po celou dobu si můžete odpočinout a načerpat nových sil v našem vinném baru s výhledem na Pálavu. Skvělá "vinařská káva" cafée Vajbar, drobné občerstvení, sladké tečky, vinné mošty, domácí limonády.

A hlavně na terase bude sluníčko, kýta na rožni, maxi klobása, škvarková pomazánka, přesňák s trhaným kachním masem a vinařovo červené zelí, káva, dezerty.

 

 

Soubory ke stažení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB