Zaječské otevřené sklepy 21. 5. 2022

Vinařství VajbarO vinařství Kalendář akcí Zaječské otevřené sklepy

Přijďte si prohlédnout náš nový provoz v Zaječí a ochutnat vína ročníku 2019. Připraven bude dokonalý průřez produkcí Vinařství Vajbar. Navíc si můžete dát skvělé občerstvení v našem Vinném baru VAJbar a posedět na terase s výhledem na Pálavu.

Přijďte si prohlédnout náš nový provoz v Zaječí a ochutnat vína ročníku 2021. Připraven bude dokonalý průřez produkcí Vinařství Vajbar. Navíc si můžete dát skvělou kávu v našem Vinném baru VAJbar a posedět na terase s výhledem na Pálavu.

Poprvé si budete moci ochutnat i novou řadu vín vyrobenou z vinic ležících na Pálavě.

21. 5. od 10 do 19 hod vám zaječtí vinaři budou nabízet svá vína ve sklepích, ochutnat můžete na 200 vzorků vín. Čekají na vás i mužáci, cimbál či harmonika. Navíc večer od 20 do 24 hod můžete prožít krásné chvíle s vínem a hudbou.

22. 5. v neděli od 10 do 12 můžete ve vinařstvích nakoupit vína, která vás zaujala.


Po celou dobu si můžete odpočinout a načerpat nových sil v našem vinném baru s výhledem na Pálavu. Skvělá "vinařská káva" cafée Vajbar, drobné občerstvení, sladké tečky, vinné mošty, domácí limonády.

A hlavně na terase bude sluníčko a ve vinném baru naše signature dish - přesňáky s trhaným masem v několika verzích.

 

V 15:00 hod 21. 5. proběhne degustace vín z MAGNUM láhví osobně řízená vinařem Bronislavem Vajbarem.

 

Soubory ke stažení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB