Prohlídky vinařství s degustací

Vinařství Vajbar Akce a klub Prohlídky vinařství s degustací

V reakci na vaše četné poptávky přicházíme s další novinkou - prohlídka vinařství spojená s krátkou, delší či VIP degustací - dle vašeho výběru. Tyto programy jsou určeny, narozdíl od degustačních večerů, pro jednotlivce či malé skupiny ve vypsaných termínech a časech. Pro větší skupinu je možné dohodnout individuální termín.

 

 

Prohlídky spojené s degustací probíhají v termínu od 2. 6. do 29. 9. v areálu vinařství U vily 480, Zaječí vždy v pátek od 18:00 hod. Vstupenky si můžete koupit zde.

Na prohlídku můžete věnovat i dárkový voucher - termín si obdarovaný vybere sám. Voucher najdete zde.


Skupiny od 14 osob si mohou domluvit individuální termín dle své potřeby (nejméně týden předem)


Velká prohlídka

Prohlídka vinařství, výrobních prostor, ležáckého sklepa, degustačního sklepa, archivu a vinárny spojená s degustací 8 vzorků vín - průřezu celé produkce vinařství - od perlivého až po přírodně sladké (á 2 cl). K vínu ochutnáte naše domácí trhané maso. Samozřejmostí je pramenitá voda a chléb. Během prohlídky budete zasvěceni do tajů vinařské výroby, prohlédnete si řízené kvašení, lisy, filtry, mlýnky i lahvovací linku. Nasajete atmosféru vinařského podniku a stanete se zasvěceným milovníkem vína. Přijeďte se podívat, jak lze skloubit moderní výrobu s vinařskou tradicí.

časová náročnost cca 70 min
cena 300 Kč/osobu
bonus: Při nákupu 3 a více lahví vám bude z výsledné ceny odečteno 150 Kč.

Chcete-li prohlídku pro skupinu, objednávejte na provozni@vinarstvivajbar.cz


Chcete přijet na delší dobu? Na velkou ochutnávku spojenou s posezením ve sklepě? I vás rádi uvivíde. Nabídku degustací najdete zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB