Kde zakoupím

Vinařství Vajbar Kde zakoupím

Vinotéka & Vinný bar Zaječí

Nově jsme pro vás otevřeli velmi elegantní vinotéku s vinným barem a terasou s výhledem na Pálavu. Budeme rádi, pokud nás navštívíte v rámci svého pěšího či cyklistického výletu za krásami jižní Moravy. Pochopitelně si tu můžete nakoupit i zásoby na doma a mít víno přímo od pramene.

Vinotéka je certifikována cyklistevitani.cz - těšíme se na všechny cyklisty.

Vinotéka Rakvice

Milovníkům vína je určena PODNIKOVÁ VINOTÉKA v Rakvicích. Budeme rádi, pokud nás navštívíte v rámci svého pěšího či cyklistického výletu za krásami jižní Moravy. Pochopitelně si tu můžete nakoupit i zásoby na doma a mít víno přímo od pramene.

Vinotéka je certifikována cyklistevitani.cz - těšíme se na všechny cyklisty.

Vinotéka Lednice

Milovníkům vína je určena NOVÁ PODNIKOVÁ VINOTÉKA v Lednici. Budeme rádi, pokud nás navštívíte v rámci svého pěšího či cyklistického výletu za krásami jižní Moravy. Pochopitelně si tu můžete nakoupit i zásoby na doma a mít víno přímo od pramene.

ul. 21. dubna, objekt zámecké jízdárny, Lednice

 

Degustační sklep Zaječí

Nabízíme vám naturální moravský zážitek – řízenou degustaci a následné posezení ve sklepě s našimi moravskými víny a regionálním občerstvením.

Sektový sklep Rakvice

Nabízí unikátní možnost ochutnat sekty kvašené v láhvi a přírodně sladká vína (ledová vína, výběry z bobulí či cibéb) přímo v místě, kde zrají. 

Vinotéky a restaurace

Rádi bychom vám pomohli v hledání našeho vína po celé České republice. Proto na této stránce budeme postupně uveřejňovat dobré vinotéky a restaurace, kde najdete nejen chutné jídlo, ale můžete si k němu dát i naše vína.

formulář

Na některá místa dodáváme pomocí zástupců či velkoobchodů. I přesto je rádi uvedeme na naší mapě. Vyplňte formulář, prosím, a my rádi vaši provozovnu zveřejníme. Vaši prezentaci můžete vylepšit fotografiemi interiéru. Pošlete je, prosím, na marketing@vinarstvivajbar.cz

B2B

Moderní způsob objednávání zboží pro naše smluvní zákazníky - vinotéky, gastronomii, obchody...

Nakupujte 24/7 přímo zde

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB