O vinařství

Vinařství Vajbar O vinařství

Vinařství Vajbar - rodinné vinařství z Rakvic je tu pro Vás a pro Vaše nejlepší zážitky z vína.

virtuální prohlídka vinařství

O vinařství

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz však najdete v nedaleké obci Zaječí. Mezi firemní vinotékou v Rakvicích a výrobou s vlastní vinotékou a degustačním sklepem vede krásná cyklostezka mezi vinohrady.

Vinice - terroir

Vinařství Vajbar dnes obhospodařuje cca 58,8 ha vinic, ve kterých probíhá postupná obnova přestárlých vinic a kde se zároveň obměňuje odrůdová skladba podle dlouhodobého záměru. V posledních dvou letech probíhalo i intenzivní rozšiřování vinic. V letošním roce je plánována výsadba 2,2 ha vinic s odrůdami Pálava a Tramín. Dlouhodobým cílem je obhospodařovat 70 ha plodících vinic.

Galerie úspěchů

Největší úspěchy v historii vinařství

Medailová vína

Medailemi oceněná vína z aktuální produkce

Fotogalerie

Podívejte se na obrázkovou procházku časem, našimi vinicemi, vinařstvím i akcemi...

Aktuality

... co je u nás nového ...

Katalog produktů

Abychom vám usnadnili přístup ke všem informacím o našich vínech, připravujeme pro vás kompletní katalog produktů. Najdete tu nejen "rodné listy" všech našich vín, ale také jejich popisy, fotografie, gastronomická doporučení i recepty. Navíc na každém produktu najdete i QR kód, který vás přenese přímo k informacím.

Personalizovaná vína

I když se snažíme, aby naše láhve byly těmi nejkrásnějšími na světě, občas přicházejí chvíle, kdy je třeba je převléknout do firemních barev či opatřit portrétem oslavence. I to samozřejmě, spolu s naším grafickým studiem, umíme a rádi vám takovou službu poskytneme.

Dárková balení

Po celý rok se najde příležitost k předání dárku. Budeme moc rádi, když to budou naše vína či skleničky ve vhodném dárkovém obalu...

Snoubení s pokrmy

Rádi bychom vám poskytovali co nejlepší servis, aby se vám naše vína nejen líbila (když už máme ten nový design) a chutnala (investovali jsme hodně do technologie i vinic), ale abyste si k nim dokázali najít nebo dokonce i uvařit ten nejlepší pokrm. Ve spolupráci se známým vinařským a gastronomickým publicistou Branko Černým, spoluatorem tří Knih o kráse snoubení vín a pokrmů, vám budeme postupně nabízet originální recepty k našim vínům.

Charitativní víno

Před Vánoci se Miss Víno Lucie Klukavá vypravila, spolu s Martinou Vajbarovou, do Dětského domova v Brně, Jílová 13, s kupou vánočních dárků. Setkání s dětmi zanechalo v obou hluboký dojem a zřejmě už v té chvíli začalo klíčit semínko nového nápadu...

Víno si můžete objednat zde.

Videa

Krátká videa mnohdy řeknou více a lépe, než stovky slov...

Ke stažení

V tomto oddíle najdete články, které o nás vyšly v médiích i podklady k práci novinářů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB