MERLOT barrique FAMILY RESERVA, výběr z hroznů 2023
Vinařství Vajbar E-shop Červená vína MERLOT barrique FAMILY RESERVA, výběr z hroznů 2023
Tóny zralého a marmeládového lesního ovoce, spolu s hravými tóny koření, smetanové zmrzliny s griliášem a čokoládovým závěrem
Spojuje čerstvé a kompotované lesní bobulové ovoce s jemnými tóny koření a čokolády. Velmi dlouhý sametový závěr plný zralého ovoce
Selský Brie.
Špikovaná hovězí pečeně na smetaně.
| Vinařská oblast | Morava |
|---|---|
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Vinařská obec | Velké Pavlovice |
| Viniční trať | Išperky |
| Alkohol | 14,5 |
| Typ | suché |
| Podáváme při teplotě | 15-18° C |
| Objem | 0,75l |
| Zbytkový cukr | 0,8 |
| Titrovatelné kyseliny | 4,6 |
| Extrakt | 30,7 |
| Ocenění Zlatá medaile Valtické vinné trhy 2026, Velká zlatá medaile Národní soutěž - Velkopavlovická 2025, Zlatá medaile Festwine 2024, Zlatá medaile KRÁL VÍN 2024, Zlatá medaile Valtické vinné trhy 2025 Velká zlatá medaile Festwine 2026 | |
Představujeme nejvyšší řadu vín, kterým věnujeme tu nejvyšší péči. Víno nabízí velmi elegantní a hluboké tóny. Víno zrálo ve francouzském dubu.
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota | 347 kJ |
| Energetická hodnota | 83 kcal |
| Sacharidy | 0,9 g |
| z toho cukry | 0,08 g |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Obsah kyselin | 0,46 g |
| Alkohol | 14,5 % obj. |
| Složení: hrozny révy vinné, stabilizátory, | |
| konzervanty a antioxidanty (oxid siřičitý) |
Barva je sytě granátová. Vůně je velmi bohatá a zralá. Najdeme v ní tóny zralého a marmeládového lesního ovoce, spolu s hravými tóny koření, griliášem a čokoládovým závěrem. Chuť je oblá a delikátní. Spojuje sušené a kompotované lesní bobulové ovoce s jemnými tóny koření a čokolády. Velmi dlouhý sametový závěr plný zralého ovoce.
Doporučujeme ke špikované hovězí pečeni na zakysané smetaně.
| Cena včetně DPH | 299 Kč |
|---|---|
| Dostupnost | Skladem |

