Frankovka rosé, ledové víno 2014

Vinařství Vajbar Katalog Speciální vína Frankovka rosé, ledové víno 2014

Sytě mosazná se zlatými odlesky.

Přináší tóny citrusové marmelády, jablečných povidel, ananasu a manga. Celou vůní se prolíná výrazná stopa kyseliny ročníku 2014.

Oblá a hladká, lákavě sladká, i když nikoliv přeslazená. Nese se v dokonale harmonickém tónu marmelád z letního ovoce, s jemnou stopou medu a výraznou stopou zralého exotického ovoce.

36 měsíční Pecorino

Víno určené k meditaci.

2016 – 2026

Vinařská oblast Morava
Vinařská podoblast Velkopavlovická
Vinařská obec Zaječí
Trať Nová Hora
Alkohol 9 % obj.
Typ sladké
Podáváme při teplotě 8 - 10 ºC
Zbytkový cukr 136 g/l
Titrovatelné kyseliny 7,9 g/l
Extrakt 42,2 g/l

Exkluzivní víno z ročníku 2014, kdy počasí révě rozhodně nepřálo. Vyrobit ledové víno v tomto ročníku se rovnalo zázraku, který se povedl jen několika vinařům. Jsme šťastni, že vám můžeme nabídnout toto raritní víno v číslované edici 299 lahví. Na každé najdete vlastnoruční podpis Bronislava Vajbara.

Barva je sytě mosazná se zlatými odlesky. Vůně je tak koncentrovaná, že doporučujeme před podáváním na 30 min dekatovat. Poté přináší tóny citrusové marmelády, jablečných povidel, ananasu a manga. Celou vůní se prolíná výrazná stopa kyseliny ročníku 2014. Chuť je oblá a hladká, lákavě sladká, i když nikoliv přeslazená. Nese se v dokonale harmonickém tónu marmelád z letního ovoce, s jemnou stopou medu a výraznou stopou zralého exotického ovoce. V dlouhé dochuti svěží kyselina.

Víno určené k meditaci.

Konzumujte v letech 2016 – 2026.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB