Podmínky

Vinařství Vajbar E-shop Podmínky

Vážení milovníci vína. V současné chvíli Vám nabízíme první verzi našeho e-shopu, která se ještě neobjede bez lidské práce z naší strany. Vaše objednávky budou zpracovány v pracovních dnech, v době mezi 8 a 16 hod. Objednáte-li si mimo tyto hodiny, objednávka bude potvrzena a fakturační údaje zaslány v nejlbižší pracovní době.

Pro přepravu našich zásilek k vám jsme vybrali společnost Messenger. Vaše zásilky uhrazené kartou nebo objednané na dobírku do 12 hod jednoho dne, vám přepraví kurýr až domů či do kanceláře během následujích dvou pracovních dnů. Samozřejmostí je informační servis prostřednictvím SMS zpráv a emailů.

Objednáváte-li 1, 2 nebo 3 láhve, pak je potřeba je doručovat ve speciálním obalu - vyberte tento typ dopravy.

Objednáváte-li vína po kartonech, můžete je skládat z různých druhů vína, vždy je však potřeba, aby byl karton zaplněn šesti lahvemi. Jeden až dva kartony pak tvoří jednu zásilku (hradí se jedno dopravné bez balného).

Vzhledem k tomu, že je víno živý produkt, neumožňujeme uložení zásilky. Chráníme tak vás i sebe před možnými následky nevyhovujícího skladování vína. Děkujeme, že toto opatření chápete a respektujete.

Víno je alkoholický nápoj a jako takový může být prodán pouze osobě starší 18 let. Doručovatel může chtít průkaz totožnosti, pokud nebude přesvědčen o naplnění vaší věkové hranice!

 

Vstupenky

Vstupenky na naše akce prodáváme výhradně elektronickou formou. Zákazník vstupenku objedná v e-shopu a uhradí prostřednictvím platební karty nebo bankovním převodem. Do 48 hod po připsání úhrady na náš účet je zákazníkovi odeslána e-mailem faktura, která slouží po vytištění jako vstupenka na akci.

Dárkové poukazy

Vstupenky je možné na vyžádání zaslat i ve fomrě dárkového poukazu. Zákazník uvede tento požadavek v poznámce objednávky. Do 48 hod po připsání úhrady na náš účet je zákazníkovi odeslán e-mailem dárkový voucher, která slouží po vytištění jako vstupenka na akci.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB