Aktuality

Vinařství Vajbar O vinařství Aktuality

... co je u nás nového ...

BURČÁKOVÉ HODY

BURČÁKOVÉ HODY

speciální program - pouze od 1. 9. do 10. 10.

Degustační sklep Zaječí, U vily 480

Oblíbený a cenově dostupný program, ve kterém ochutnáte neomezené množství burčáku v sortimentu dle aktuálně zpracovávaných odrůd.

Další medaile ze světa!

Další medaile ze světa!

Pálava opět boduje ve světě. Po "Bruselské" medaili pro suchý pozdní sběr přichází Londýnský bronz pro polosladký výběr z hroznů. A ta nejlepší zpráva nakonec - výběr z hroznů je ještě skladem!

 
Pozlacená suchá Pálava

Pozlacená suchá Pálava

Pálava 2015 pozdní sběr získala ZLATOU MEDAILI na Concours Mondial de Bruxelles. Koupit si ji můžete zde http://www.vinarstvivajbar.cz/palava-2

Deníček vinice

Deníček vinice

Tentokrát bychom vás rádi provedli výsadbou nové vinice. Postupně budeme sledovat přípravu půdy i sazenic, sadbu a vývoj rostlin.

ZWEIGEL ROSÉ ZOPAKOVAL ÚSPĚCH VE FRANCII.

ZWEIGEL ROSÉ ZOPAKOVAL ÚSPĚCH VE FRANCII.

Skvělá zpráva přichází z Le Mondial du Rosé, které se konalo ve francouzském Cannes - naše Zweigeltrebe rosé 2015 kabinetní víno získalo stříbrnou medaili. Navazuje tak na úspěch Zweigeltrebe rosé 2013 kabinetní víno, které na stejné soutěži získalo v roce 2014 zlatou medaili. Radujeme se a gratulujeme dalším oceněným kolegům.

Degustace šampionů

Degustace šampionů

Tuto sobotu se v Rakvicích konají tradiční otevřené sklepy. Zveme vás k přechutnání naší produkce a jako bonus jsme pro vás připravili tři degustace řízené osobně Bronislavem Vajbarem. Degustace probíhají od 12, 14 a 16 hod na vinařském dvoře Vinařství Vajbar v Rakvicích. Nalévat budeme nejlepší kolekci vín z JAROVÍN ROSÉ 2016. Tato vína můžete ochutnat pouze v rámci řízených degustací.

Další champion!

Další champion!

Doslova neuvěřitelná zpráva přichází ze soutěže O zlatý pohár Víno&Delikatesy. Historie se po osmi letech opakuje a naše vinařství získává titul Championa pro Veltlínské zelené 2015 ledové víno. 

Naše rosé je nejlepší!

Naše rosé je nejlepší!

Náš Merlot rosé 2015 výběr z hroznů se stal se ziskem 91,33 bodů Championem národní soutěže rosé vín JAROVÍN ROSÉ 2016 v rekordní konkurenci 216 vín. Svá vína přihlásilo neuvěřitelných 82 českých a moravských vinařů. 

Rytířské snoubení

Rytířské snoubení

V degustačním sklepě Vinařství Vajbar v Zaječí se sešlo 64 velmi vzácných hostů - členů Evropského řádu rytířů vína, aby tu společně prožili večer věnovaný snoubení vín Bronislava Vajbara a pokrmů Branko Černého.

Bonnie & Clyde

Bonnie & Clyde

Tisková konference k připravovanému muzikálu se rohodně nemohla obejít bez nových vín z Vinařství Vajbar. Umělci i realizační tým jsou na nich totiž již závislí...

GastroFair Víno&Delikatesy

GastroFair Víno&Delikatesy

Přijďte ochutnat naše vína do stánku Visegradu č. 9 na GastroFair Víno&Delikatesy 26. – 28. 4. 2016 v Praze – Holešovicích“

Ženám naše vína chutnají!

Ženám naše vína chutnají!

Jediná soutěž vín hodnocená výhradně ženami ocenila naše vína. Meditrina – ženy vína – 2015 hodnotila v sobotu 5. března ve Velkých Pavlovicích celkem 240 vzorků vín.

Do soutěže jsme přihlásili osm vzorků a ze slavnostního večera přinesli domů   s e d m  medailí.


 

Chováme se zodpovědně.

Chováme se zodpovědně.

Záleží nám na přírodě i životním prostředí. A co vy? Také třídíte?

HLEDÁME DEGUSTÁTORY!

HLEDÁME DEGUSTÁTORY!


Na trh přichází nová vína a my bychom byli rádi, abyste je ochutnali PRÁVĚ VY. Je to jednoduché. Dejte dohromady skupinu alespoň 10 osob, vyfoťte se a napište, proč právě vaše skupina by měla být tou pravou degustátorskou.
 

Valentýnské bublání

Valentýnské bublání

V předvečer svátku svatého Valentýna proběhlo v Degustačním sklepě našeho vinařství v Zaječí premiérové snoubení vín a pokrmů, kterým jsme oslavili svátek zamilovaných.

Deníček vinobraní

Deníček vinobraní

Vinobraní je pro vinaře velmi důležité. Na krátkém časovém úseku několika týdnů je potřeba sklidit plody celoroční práce a navíc je odpovídajícím způsobem zpracovat - zbavit třapin, lisovat, nakvášet, čeřit, sedimentovat, kvasit, filtrovat, ochutnávat...

Je to velmi hektická doba, kterou se vám pokusíme přiblížit v našem deníčku...

Emma má bazar

Emma má bazar

... a my na něm nemůžeme chybět. V polovině prosince proběhl tradiční charitativní bazar Emmy Smetany plný známých osobností, které tu pomáhají prodávat nové i second hand věci ve prospěch potřebných.
Stejně jako v loňském roce jsme na bazaru nalévali víno i prodávali celé láhve. Veškerou tržbu (necelých 5 500 Kč) jsme předali Emmě ve prospěch charity.
Podívejte se na skvělou atmosféru a přijďte příští rok také pomoci.

Premiéra Carmen

Premiéra Carmen

29. 10. se konala v Hudebním divadle v Karlíně obnovená premiéra muzikálu Carmen. Samozřejmě, že jsme nemohli chybět Podívejte se, jak bylo veselo.

Mladé víno 2015 na trhu!

Mladé víno 2015 na trhu!

Vše je jednou poprvé. Skvělý ročník se spoustou slunce nám umožnil přijít na trh poprvé s mladým vínem již v říjnu! Nabízíme vám Irsai Oliver 2015 - krásné osvěžující víno na rychlé vypití a první seznámení s ročníkem 2015. Víno je k dispozici v našem eshopu a od příštího týdne též v dobrých vinotékách.
 

Oslavy státnosti ČR v Bernu

Oslavy státnosti ČR v Bernu

Stejně, jako v loňském roce, jsme byli i letos pozváni reprezentovat Moravské vinaře při oslavách státnosti České republiky na našem velvyslanectví v Bernu. Více než 200 vážených hostů z řad ambasadorů, politiků a významných osobností společenského i kulturního života si připilo sektem VAJBAR a v průběhu večera nadšeně ochutnávalo celé spektrum vín našeho vinařství.

Rozhovor pro Český rozhlas

Rozhovor pro Český rozhlas

Na začátku vinobraní nás navštívila s mikrofonem redaktorka Českého rozhlasu...

Top vinařský cíl

Top vinařský cíl

S novým vinařským podnikem vstupujeme i do soutěže Top vinařský cíl. Hlasování končí již brzy, na přední místa se nedostaneme, ale pár hlasů by nám určitě slušelo...

Hlasujte pro nás zde

Vinařství v Zaječí slavnostně otevřeno

Vinařství v Zaječí slavnostně otevřeno

V sobotu 15. 8. bylo slavnostně otevřeno nové vinařství Vajbar v Zaječí.

Stěhujeme se

Stěhujeme se

Vinařství VAJBAR se právě v těchto dnech stěhuje. Již příští týden nás najdete na nové adrese U vily 480, Zaječí.

Nově zrekonstruovaný areál v Zaječí otevřeme spolu s Vámi a ADDAMS FAMILY. Kdo jiný by mohl popřát dalších úspěšných 200 let, než strýček Fester a jeho příbuzní. Slavnostního přestřižení pásky se zúčastní herci a zpěváci z muzikálu Hudebního divadla v Karlíně Addams Family.

Slavnosti růžového vina

Slavnosti růžového vina

13. června se v Třebíči, v Zámecké zahradě u Baziliky konaly Slavnosti růžového vina. Pochopitelně jsme nemohli chybět.

Další stránky: 1 2 3 4 5

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB