Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2025
Vinařství Vajbar E-shop Bílá vína Ryzlink rýnský, pozdní sběr 2025
Dominují zralé meruňky, za nimi přichází citrusy v medu, horská louka a v závěru sušené bylinky.
Oblá a bohatá, svěží se sušenými meruňkami a angreštem. Tóny kandované citronové kůry. Dlouhá minerální dochuť.
Zralý ovčí.
Vepřová kotleta pomalu pečená na kořenové zelenině.
| Vinařská oblast | Morava |
|---|---|
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Vinařská obec | Rakvice |
| Trať | Trkmansko |
| Alkohol | 12,5 |
| Typ | polosuché |
| Podáváme při teplotě | 10-12°C |
| Objem | 0,75l |
| Zbytkový cukr | 11,8 |
| Titrovatelné kyseliny | 7,8 |
| Extrakt | 25,5 |
Král vín a víno králů, to je Ryzlink rýnský. Budeme rádi, když se i ten náš zařadí do té nejlepší společnosti.
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota | 324 kJ |
| Energetická hodnota | 78 kcal |
| Sacharidy | 2 g |
| z toho cukry | 1,18 g |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Obsah kyselin | 0,78 g |
| Alkohol | 12,5 % obj. |
| Složení: hrozny révy vinné, stabilizátory, | |
| konzervanty a antioxidanty (oxid siřičitý) |
Barva je zlato-žlutá. Vůně je pevná, plná a výrazná. Dominují zralé meruňky, za nimi přichází citrusy v medu, horská louka a v závěru sušené bylinky. Chuť je oblá a bohatá, svěží se sušenými meruňkami a angreštem. Tóny kandované citronové kůry. Dlouhá minerální dochuť.
Podávejte k vepřové kotletě pomalu pečené na kořenové zelenině
| Cena včetně DPH | 179 Kč |
|---|---|
| Dostupnost | Skladem |

