Vinotéka Dobrý ročník

Vinařství Vajbar Kde zakoupím Vinotéky a restaurace Vinotéka Dobrý ročník

Třída Tomáše Bati 3767, 760 01 Zlín

www.vinotekaratibor.cz

Prémiová vinotéka Vinařství Vajbar.

 

Obchodem s vínem se zabývají od roku 1998, nejdříve jenom sudová, později jakostní a přívlastková vína moravská. Také ve vinotéce v Ratiboři, proběhla tak zvaně „vína z celého světa“, prodávali produkty z Evropy i ze zámoří. Od toho ustoupili a vrátili se k našim vinařům, kteří se ve své produkci neustále zlepšují a získávají mnohá ocenění i na zahraničních soutěžích. Bylo také zapotřebí se ve víně trochu vyznat. Antonín Jakubík sbíral vědomosti jak od vinařů tak ze vší možné literatury, hlavně ale ochutnáváním a porovnáváním vín. Dalším stupněm bylo složení zkoušek ve Vinařské Akademii ve Valticích a získání osvědčení sommelier, následně se stal členem Asociace Sommelierů ČR.

Nyní mají v nabídce v podstatě celou škálu přívlastkových vín Vinařství Vajbar Rakvice. Prodávají  jakostní a přívlastková vína také dalších moravských vinařů, ale vždy taková jaká jim chutnaji a sami by si je koupili.

Koncem roku 2013 otevřeli pro další zákazníky, novou vinotéku ve Zlíně, na Třídě Tomáše Bati 56, kde si mohou víno nejen koupit ale pokud chtějí, mohou se o něm i něco dozvědět.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB