Speciální vína

Vinařství Vajbar E-shop Speciální vína

Solaris frizzante nové víno
149 Kč
Akce

Dotek svěžesti, slunce a přírody vám přinášíme ve dvou nových vínech ročníku 2022. Všichni se vždy těší na první setkání s novým ročníkem a vinař se těší na první reference… Jemné perlení Frizzante Solaris zvýrazní mládí a svěžest vína, opulentní zbytkový cukr přitáhne svou oblostí a hebkostí, svěží mladistvá kyselina v závěru vás vtáhne zpět do hry. Navíc jsme k nasycení tohoto vína použili přírodní CO2, které vzniklo při kvašení hroznů.

Cabernet Moravia rosé frizzante
179 Kč
Oceněné víno

Růžové frizzante tentokrát z pikantní doma vyšlechtěné odrůdy Cabernet Moravia. U bazénu a na terase nemůže chybět.

Divoká višeň FRIZZANTE, višňové ovocné perlivé víno
139 Kč

Ideální letní osvěžení. To nemůžete neochutnat. Pozor - velmi návykové!

Frankovka rosé
399 Kč

Sladké poklady ukazující nekonečné možnosti vína a vinice, zároveň také šikovnost vinaře a velkou míru statečnosti při čekání na mráz. Víno je k dispozici od 15. 12. 2022

Freezzante
179 Kč

Pro chvíle, kdy třeba kvůli volantu, nemoci či přesvědčení nemůžete konzumovat alkohol, je tu naše nealkoholické frizzante - nealkoholický nápoj z odalkoholizovaného vína sycený přírodním CO2 (tedy tím, které vzniká při primárním kvašení hroznů).

Irsai Oliver frizzante
179 Kč
Oceněné víno

Velmi oblíbené "bubliny" z aromatické odrůdy jsou opět tady. Navíc jsou díky mazlivému cukru prostě neodolatelné. Potřebujete si to doma vyžehlit? Jdete na první rande? Nemůžete vyrazit bez tohoto vína!

Merlot rosé
399 Kč

Sladké poklady ukazující nekonečné možnosti vína a vinice, zároveň také šikovnost vinaře. V případě slámového vína také dlouhou trpělivost při vysychání hroznů. Víno je k dispozici od 15. 12. 2022

Muškát moravský frizzante
179 Kč
Oceněné víno

Hit minulých let je opět tady! Ještě lepší, čistší, aromatičtější a ... sladší. Víno, u kterého nemusíte přemýšlet. Pije se doslova samo. Nesmí chybět na žádné párty u grilu a bazénu. Pozor - následky na dívčí část populace jsou doslova neuvěřitelné.

Pálava
499 Kč

Sladké poklady ukazující nekonečné možnosti vína a vinice, zároveň také šikovnost vinaře a velkou míru statečnosti při čekání na mráz. Víno bude k dispozici od 15. 12. 2022

Rulandské šedé
299 Kč
Oceněné víno

Mlsáte rádi? Ideální víno pro vás. Sladká tečka na konci menu či jen sklenka pro lepší náladu.

Sekt Vajbar Brut Frankovka rosé
349 Kč
Oceněné víno

Velmi oblíbený růžový sekt, který připomíná jarně letní dny - je plný jahod, slunce a pohody.

Sekt Vajbar Veltlínské zelené - Ryzlink rýnský Brut
349 Kč

Sekty kvašené v láhvi již neoddělitelně patří k Vinařství Vajbar i ke všem milovníkům vína.

Sekt Vajbar Rulandské bílé Barrique Brut
499 Kč
Akce
Oceněné víno

Podruhé a ještě lepší! Barrique sektů na našem trhu moc nenajdete - tak neváhejte s nákupem. První edice těchto exkluzivních sektů nám ve skladu dlouho nevydržely.

SEKT VAJBAR 2020 EXTRA BRUT - CHARDONNAY
349 Kč
Oceněné víno

Novinkově přichází další sekt vyrobený tradiční technologií zrání v láhvi, tentokrát ze světově oblíbené odrůdy Chardonnay a nacíc extra brut!

Veltlínské zelené frizzante
179 Kč
Oceněné víno

Skvělé polosuché frizzante. Vyvážený poměr cukru a veltlínové kyseliny! Na letní párty i k jarnímu grilu pro pány i dámy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB