Pálava frizzante, jakostní perlivé víno 2024
Vinařství Vajbar E-shop Speciální vína Pálava frizzante, jakostní perlivé víno 2024
velmi bohatá, kvetoucí růžový sad se mísí s letním ovocem a exotickým kořením
Najdeme v ní medový meloun a mango, v dlouhém závěru svěží tóny pomela.
Parený ovčí.
ke krémovým pomazánkám
| Vinařská oblast | Morava |
|---|---|
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Alkohol | 10 |
| Typ | polosuché |
| Podáváme při teplotě | 8 ºC |
| Objem | 0,75 l |
| Zbytkový cukr | 13,2 |
| Titrovatelné kyseliny | 6,2 |
| Extrakt | 20,7 |
Pálava je nejoblíbenější a nejprodávanější odrůdou vinařství. Nově ji nabízíme s bublinkami. Nejde neochutnat!
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota | 267 kJ |
| Energetická hodnota | 64 kcal |
| Sacharidy | 2,1 g |
| z toho cukry | 1,32 g |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Obsah kyselin | 0,62 g |
| Alkohol | 10,00% |
| Složení: hrozny révy vinné, stabilizátory, | |
| konzervanty a antioxidanty (oxid siřičitý) |
Barva je bledě zlatá. Vůně je velmi bohatá, kvetoucí růžový sad se mísí s letním ovocem a exotickým kořením. Chuť je mazlivá. Najdeme v ní medový meloun a mango, v dlouhém závěru svěží tóny pomela.
Doporučujeme ke krémovým pomazánkám.
Frizzante nově vyrábíme revoluční technologií, kdy během prvotního kvašení rmutu jímáme přírodní CO2 do speciálních tlakových láhví. Toto CO2 následně používáme k sycení frizzante. Výsledné frizzante je jemnější a aromatičtější, než při sycením technickým CO2. Je zajímavé, kolik vinného aroma zůstává navázáno na plyn. Dokonale tak využíváme "zbytkový" produkt, který v jiných vinařstvích odchází do ovzduší.
| Cena včetně DPH | 199 Kč |
|---|---|
| Dostupnost | Skladem |

