Prémiová vinotéka - Lidická

Vinařství Vajbar Kde zakoupím Vinotéky a restaurace Prémiová vinotéka - Lidická

Lidická 1109/167 - Rožnov, 370 07 - České Budějovice
http://www.premiovavinoteka.cz/

https://www.facebook.com/premvinlidicka/?ref=bookmarks

Kontakt: 777 590031

 info@premiovavinoteka.cz

 

 

Prémiová vinotéka Vinařství Vajbar

Po až Pá : 11:00 až 18:00

Prémiová vinotéka- Lidická - Vaše oblíbená vinotéka. Jsme prémiovou vinotékou vinařství Vajbar Zaječí a Rakvice na Moravě. V našem sortimentu nabízíme kompletní nabídku lahvových vín tohoto vinařství, dále pak široký sortiment kvalitních čepovaných vín z vinařství. Víno nabízíme taktéž ve 20L, 5L a 3L boxech bag-in-box. V našem sortimentu dále najdete: kvalitní belgické, švýcarské a německé čokolády, koření, mošty, sýry, uzeniny, čaje Te Teahouse, zázvorové, čajové, kávové bonbony, brambůrky, španělské chlebíčky, oříšky, olivy, olivové oleje a mnoho dalších pochutin z celého světa, vždy v té nejlepší kvalitě.
Náš sortiment je stále rozšiřován o nové položky, přičemž si vybíráme pouze to nejkvalitnější zboží, které se nenabízí ve velkých obchodních řetězcích.
Nabízíme dárkovou službu, degustace a po dohodě rozvoz zboží. Jsme součástí největšího světového nákupního společenství Cashback World CB.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB