FAMILY RESERVA Tramín červený dub & akát, pozdní sběr 2018

Vinařství Vajbar E-shop Bílá vína FAMILY RESERVA Tramín červený dub & akát, pozdní sběr 2018

Leskle zlatá se zelenými odlesky.

Nenajdete v ní frivolní tóny růží či šeříku, naopak je tu skvěle poskládáno mnoho cizelovaných vrstev – sušené bylinky, hrozinky, aromatické koření, dřevo a až v samém závěru přichází závan růžového parfému.

Dokonale odpovídá buketu. Je plná a hutná, alkoholově teplá s důrazným vstupem minerálů a svěžestí Pálavské kyseliny. Závěr je nekonečný.

Leerdammer Charactére

Jehněčí na rožni.

Vinařská oblast Morava
Vinařská podoblast Mikulovská
Vinařská obec Perná
Trať U Boží Muky
Alkohol 14
Typ suché
Podáváme při teplotě 10-12° C
Objem 0,75l
Zbytkový cukr 1,8
Titrovatelné kyseliny 6,2
Extrakt 21,1

Nejvyšší řada vín. Nejlepší víno z daného ročníku, které zrálo rok v barrique sudech Seguin Moreau v kombinaci s akátovými sudy. Méně Tramínu, více vína - s tímto mottem by víno mohlo jít do světa. To musíte ochutnat.

Barva je leskle zlatá se zelenými odlesky. Vůně je mohutná, oblá, dospělá. Nenajdete v ní frivolní tóny růží či šeříku, naopak je tu skvěle poskládáno mnoho cizelovaných vrstev – sušené bylinky, hrozinky, aromatické koření, dřevo a až v samém závěru přichází závan růžového parfému. Chuť dokonale odpovídá buketu. Je plná a hutná, alkoholově teplá s důrazným vstupem minerálů a svěžestí Pálavské kyseliny. Závěr je nekonečný.

 

Cena včetně DPH299 Kč
DostupnostSkladem
Možství ks

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB