Degustace zdarma pro záchranáře

Vinařství VajbarO vinařství Aktuality Degustace zdarma pro záchranáře

Vlna dobrovolnictví vzedmutá v dnešní nejisté době nás vedla k zamyšlení jak pomoci. Šít roušky neumíme, kávu nepražíme a lidi do call center nemáme. ALE MÁME VÍNO. Bylo by hloupé ho posílat do nemocnic a na policejní stanice, ale mohli bychom jim poděkovat následně.

Všem těm lékařům, sestřičkám, policistům a hasičům, kteří dnes bojují v první linii za nás za všechny. Jako poděkování nabízíme TŘI DEGUSTACE v našem vinařství pro 25 – 30 osob, které věnujeme zdravotníkům, policistům a hasičům ZDARMA. Samozřejmě v době, kdy oni už budou mít čas a my pokoj od koronaviru – třeba v létě nebo na podzim.
Jste kolektiv zdravotníků, policistů či hasičů a máte rádi víno? Napište nám něco o sobě. Znáte takový kolektiv? Nominujte ho a napište nám o něm něco víc. Všechny příběhy zveřejníme a vy svými like rozhodnete, které tři kolektivy k nám na degustaci přijedou. Své nominace směřujte, prosím, na naši facebookovou stránku, přímo pod příspěvek.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB