Chardonnay frizzante, jakostní perlivé víno 2021

Vinařství Vajbar E-shop Speciální vína Chardonnay frizzante, jakostní perlivé víno 2021

Zlato-žlutá.

Mnohovrstvá a bohatá, jemná, v tónu zralých meruněk, broskví a mandarinek.

Svěží a bohatá, plná bylinek, bílého rybízu, třešní chrupek a mandarinek. Dlouhý a svěží závěr se svěží citrusovou kyselinou.

Žervé s bylinkami

Jako welcome nebo ke kanapkám

Vinařská oblast Morava
Alkohol 10,5
Typ suché
Podáváme při teplotě 8 ºC
Objem 0,75 l
Zbytkový cukr 8,9
Titrovatelné kyseliny 7,3
Extrakt 24,4

Plné, oblé, svěže citrusové a suché! To je naše nové frizzante Chardonnay. Ničím jiným by už vaše večírky začínat neměly.

Barva je zlato-žlutá. Vůně je mnohovrstvá a bohatá, jemná, v tónu zralých meruněk, broskví a mandarinek. Chuť je svěží a bohatá, plná bylinek, bílého rybízu, třešní chrupek a mandarinek.  Dlouhý a svěží závěr se svěží citrusovou kyselinou. 

Doporučujeme jako welcome nebo ke kanapkám.


Frizzante nově vyrábíme revoluční technologií, kdy během prvotního kvašení rmutu jímáme přírodní CO2 do speciálních tlakových láhví. Toto CO2 následně používáme k sycení frizzante. Výsledné frizzante je jemnější a aromatičtější, než při sycením technickým CO2. Je zajímavé, kolik vinného aroma zůstává navázáno na plyn. Dokonale tak využíváme "zbytkový" produkt, který v jiných vinařstvích odchází do ovzduší.

 

 

Cena včetně DPH179 Kč
DostupnostSkladem
Možství ks

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB