Velká soutěž – poznejte lépe Vajbara

Vinařství Vajbar Akce a klub Prohlídky vinařství s degustací Velká soutěž – poznejte lépe Vajbara

Pravidla soutěže

Máte rádi vína z Vinařství Vajbar? Nyní budete mít šanci poznat vinařství ještě lépe a doslova z blízka! Stačí si jen nakoupit víno z Vinařství Vajbar a přijet za námi!

1.            Každý z nakupujících na e-shopu www.vinarstvivajbar.cz získá při nákupu nad 1 000 Kč bez dopravy volnou vstupenku na prohlídku vinařství s krátkou degustací . Nakoupí-li opakovaně, získá za každý takový nákup volnou vstupenku. Vstupenku obdrží s nákupem.

2.            Každý zákazník Prémiových vinoték získá za nákup nad 1 000 Kč volnou vstupenku na prohlídku vinařství s krátkou degustací.  Nakupovat může postupně, na soutěžní kartě mu bude nákup vyznačen. Ve chvíli, kdy součet potvrzených nákupů na soutěžní kartě činí více než 1000 Kč, stává se karta platnou vstupenkou. Do nákupu se počítají všechny výrobky Vinařství Vajbar - lahvová vína, Bag in Box či mošty.  Nakoupí-li opakovaně, získá za každý takový nákup volnou vstupenku. Seznam prémiových vinoték najdete na premiove-vinoteky.vinarstvivajbar.cz

3.            Termín prohlídek se může uskutečnit pouze v období od 1. 7. do 10. 9. a od 8. 11. do 15. 12. Zákazník si vybere některý z vypsaných termínů na stránce http://www.vinarstvivajbar.cz/prohlidky-vinarstvi-s-degustaci  a prostřednictvím formuláře se registruje. V případě skupin nad 14 osob může být zvolen individuální termín.

4.            Soutěžní karta se stává platnou vstupenkou pouze s razítkem prodejce, datem a výší nákupu a podpisem prodavače.  Výše nákupu musí být nad 1000 Kč.

5.            Soutěž probíhá od 1. 6. do 31. 8.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB