E-shop

Vinařství Vajbar E-shop

Irsai Oliver
159 Kč
Akce

První přívlastkové víno ročníku 2017 v nabídce!

Zimní se salónní Frankovkou
999 Kč
Akce

Vinařství Vajbar stále přináší něco nového. Máme tu leden, venku konečně sněží a naše tělo touží po červeném víně. Přinášíme vám ho ve výhodném balíčku, ve kterém nechybí ani nejúspěšnější červené víno v historii vinařství . Na zdraví! Nabízíme pouze do 26. ledna - neváhejte a objednávejte nyní. Speciální cena pro členy Klubu Vinařství Vajbar. Zaregistrujte se a uvidíte!

André
129 Kč
Oceněné víno

Velmi elegantní víno z domácího šlechtění. Určitě by nemělo chybět ve vaší domácí vinotéce.

Frankovka rosé frizzante
159 Kč

Loňská Frankovka rosé v perlivém provedení byla nakonec ze všech Frizzante nejúspěšnější a nejrychleji vyprodaná. Napodobí ji tento ovocný bonbónek?

Perlivé Vánoce
819 Kč
Akce

Vinařství Vajbar stále přináší něco nového. Kdy jindy perlit, než o Vánocích a Silvestru! V posledním balíčku roku 2017 jsme pro vás vybrali trojici oblíbených perlivých vín, každé po dvou lahvích, které se vám určitě budou hodit jako Vánoční dárky či ke slavnostnímu stolu. Nabízíme pouze do 15. prosince - neváhejte a objednávejte nyní. Speciální cena pro členy Klubu Vinařství Vajbar. Zaregistrujte se a uvidíte!

Cabernet Moravia
159 Kč
Oceněné víno

Živé a pikantní červené víno, které vlévá energii do žil. Zahřeje během sychravých dnů, potěší u grilu.

André rosé
159 Kč
Oceněné víno

Kouzelné víno z odrůdy, kterou Bronislav Vajbar zpracoval na rosé poprvé v životě v loňském roce. A hned se stalo hitem - ochutnejte, dokud je...

Muškát moravský frizzante
159 Kč
Oceněné víno

Hit minulých let je opět tady! Ještě lepší, čistší a aromatičtější. Víno, u kterého nemusíte přemýšlet. Pije se doslova samo. Nesmí chybět na žádné párty u grilu a bazénu. Pozor - následky na dívčí část populace jsou doslova neuvěřitelné.

Vánoční balíček č. 3
979 Kč

Vinařství Vajbar stále přináší něco nového. S blížícími se Vánoci jsme pro vás vybrali šestici vín, které se vám mohou hodit jako Vánoční dárky či ke slavnostnímu stolu. Nabízíme pouze do 8.prosince - neváhejte a objednávejte nyní. Speciální cena pro členy Klubu Vinařství Vajbar. Zaregistrujte se a uvidíte!

Dornfelder
159 Kč
Oceněné víno

V poslední době velmi populární odrůda. Velmi hutné a temné víno, ideální partner ke zvěřinovým specialitám.

Müller Thurgau frizzante
169 Kč
Oceněné víno

Perlivé hity minulých let jsou poprvé doplněny o suchého bratříčka. Ideální záležitost k přípitku či aperitivu. Svěží a aromatické, jak jste zvyklí, jen ten cukr chybí...

Vánoční balíček č. 2
819 Kč
Akce

Vinařství Vajbar stále přináší něco nového. S blížícími se Vánoci jsme pro vás vybrali šestici vín, které se vám mohou hodit jako Vánoční dárky či ke slavnostnímu stolu. Nabízíme pouze do 1. prosince - neváhejte a objednávejte nyní. Speciální cena pro členy Klubu Vinařství Vajbar. Zaregistrujte se a uvidíte!

Pálava
449 Kč

Sladké poklady ukazující nekonečné možnosti vína a vinice, zároveň také šikovnost vinaře a velkou míru statečnosti při čekání na mráz.

Cabernet Moravia rosé
159 Kč
Oceněné víno

Rosé z kabernetových odrůd bývá nejvýraznější v barvě, vůni i chuti. Plné, mazlivé i šťavnaté, ideální pro jarní a letní večery. Nejoblíbenější rosé vinařství!

FAMILY RESERVA Pinot Noir barrique
299 Kč

Představujeme nejvyšší řadu vín – rodinnou rezervu. Víno zrálo více než 18 měsíců v barrique sudech Seguin Moreau. Díky tomu nabízí velmi elegantní a hluboké tóny. Dekantace nutná!

Vánoční balíček č. 1
949 Kč
Akce

Vinařství Vajbar stále přináší něco nového. S blížícími se Vánoci jsme pro vás vybrali šestici vín, které se vám mohou hodit jako Vánoční dárky či ke slavnostnímu stolu. Nabízíme pouze do 24. listopadu - neváhejte a objednávejte nyní. Speciální cena pro členy Klubu Vinařství Vajbar. Zaregistrujte se a uvidíte!

Frankovka
199 Kč
Oceněné víno

Klasická moravská odrůda v moderním provedení, které vínu neubírá, spíše přidává. Konzumovat ho můžete již nyní, ale za pár měsíců bude určitě ještě lepší - vše má před sebou.

Pálava
199 Kč
Oceněné víno

Hledáte víno, které bude sladké, ale nikoliv přeslazené? Hledát koncentrát všech vůní, který se nikdy neomrzí? Už nehledejte. Našli jste!

1 2 3 4 5

Košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2013 Vinařství Vajbar

Tvorba WWW stránek GRAWEB